راهنمای خرید

روند خرید
گام اول
مشاوره در مورد محصول

قبل از خرید این محصول جهت افزایش کیفیت خرید لطفا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

گام دوم
ارسال نمونه بوبین

برای جلب اعتماد و افزایش ارتباط شرکت آنیک دیوایس در نظر دارد  هر خریداری که مایل هست با طرز کار  این دستگاه بیشتر آشنا شود بتواند  بوبین و سیم خود و  4 المان  قطر سیم – قطر بوبین – تعداد دور – جهت چرخش موتور   را بفرستد و شرکت ویدیو  سیم پیچی و بوبین سیم پیچ شده  را برایش ارسال نماید.

گام سوم
ثبت سفارش

برای ثبت سفارش به صورت آنلاین ابتدا با ثبت نام در سایت آنیک دیوایس برای خود حساب کاربری باز کنید.سپس فرم مربوط به اطلاعات خریدار را به صورت دقیق پر کنید و هزینه را پرداخت کنید.لازم به ذکر است ثبت نام در سایت برای خرید الزامی نیست اما برای ارتباط بهتر با شرکت آنیک دیوایس و بهره مندی بیشتر با خدمات پس از فروش ساخت حساب کاربری میتواند کمک کننده باشد . 

گام چهارم
ارسال و تحویل کالا

پس از ثبت سفارش محصول به آدرس ذکر شده توسط شما، در طی مدت دو الی سه روز ارسال میشود . هزینه پست به صورت پس کرایه است و هنگام دریافت دستگاه  به عهده شما میباشد.  

گام پنجم
پشتیبانی

این دستگاه دارای یکسال گارانتی است یعنی تا یک سال هرگونه مشکل یا خرابی برای دستگاه به وجود بیاید بر عهده شرکت آنیک دیوایس میباشد و تعمیرات و در صورت نیاز تعویض دستگاه تا یک سال به صورت رایگان انجام میشود. و خدمات پس از فروش برای تامین قطعات دستگاه  به مدت 10 سال  می باشد.

قوانین و مقررات :

مشتری گرامی، با سپاس از انتخاب شما برای خرید از شرکت آنیک دیوایس، به اطلاع می‌رسانیم که قوانین این شرکت با هدف حفظ حقوق مشتریان و فروشندگان به کار گرفته شده‌ و رعایت این قوانین برای هر دو طرف الزامی است. عضویت و خرید از این سایت به منزله قبول و موافقت با شرایط خرید  محسوب می‌شود. تضمین می‌شود که سایت آنیک دیوایس با پایبندی به تمامی اصول و رویه‌های اخلاقی، به عنوان یک واحد تجاری، با قوانین جمهوری اسلامی ایران همخوانی دارد.

برای خرید لزومی برای عضویت در سایت وجود ندارداما کاربرانی که در سایت عضو میشوند ارتباط بیشتری میتوانند با شرکت انیک دیوایس داشته  و از خدمات پس از فروش بهره مند شوند .

سفارشی سازی محصول:

آنیک دیوایس برای ارائه خدمات بهتر قابلیت سفارشی سازی محصول توسط مشتری را فراهم می اورد. در این صورت مشتری میتواند با هماهنگی با شرکت قابلیت های خود اعم از چسب زنی اتوماتیک و افزایش اندازه بوبین ساپورت شده  توسط دستگاه و قابلیت های دیگر  را که میخواهد به این دستگاه اضافه شود بازگو نماید . در این صورت هزینه محصول و مدت زمان ساخت و تحویل دستگاه به نسبت سفارش مشتری متغیر  میباشد.

ساعات کاری آنیک دیوایس :

روزهای شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای روزهای تعطیل رسمی، به عنوان روزهای کاری در آنیک دیوایس محسوب می‌شوند. همچنین، کارشناسان و مشاوران فروش آنیک دیوایس از ساعت 9 صبح تا 9 شب، هر روز از هفته، آماده پاسخگویی به سوالات مرتبط با سفارشات و اطلاعات مربوط به زمان و نحوه تحویل دستگاه هستند. پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و سفارشات ثبت شده در تعطیلات رسمی و عمومی، اولین روز کاری پس از پایان تعطیلی پردازش می‌شود. ما به شما این امکان را می‌دهیم که هر روز از هفته، حتی در روزهای تعطیل، در هر ساعتی از شبانه‌روز امکان سفارش این محصول وجود داشته باشد .

قوانین ثبت سفارش:

· درج اطلاعات صحیح و کامل در فرم سفارش آنلاین برعهده مشتری می باشد و درج اطلاعات توسط مشتری به منزله ی مورد تایید بودن صحت آن است بنابراین در صورتی که اطلاعات ناقص یا نادرست باشد، سفارش مشتری برای آنیک دیوایس قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. درج نشانی کامل و کدپستی صحیح جهت تحویل سریع کالا و شماره تماس ثابت و همراه جهت ثبت سفارش توسط مشتری الزامی است و در صورتی که اطلاعات ذکر شده صحیح و کامل درج نشده باشند، سایت آنیک دیوایس می تواند جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش، از مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری را درخواست نماید.

شرایط مرجوعی و لغو سفارش:

· مرجوعی این دستگاه فقط در صورت اشکال یا ایراد در دستگاه امکان پذیر است. لازم به ذکر است  این دستگاه قبل از ارسال کاملا تست میشود و احتمال بروز مشکل بسیار کم است · چنانچه به هر دلیلی بعد از تحویل دستگاه مشکلی در این محصول باشد میتوانید با هماهنگی تلفنی اقدام به تعویض یا تعمیر دستگاه توسط شرکت انیک دیوایس کنید.

· در صورت وجود هرگونه مغایرت بین اطلاعات درج شده بر روی محصول سایت با کالای تحویل داده شده، مشتری حق مرجوع کردن سفارش خود را خواهد داشت.

شرایط پرداخت:

· پرداخت از طریق درگاه بانکی: تمامی مشتریان می‌توانند برای نهایی کردن سفارش خود هزینه سفارش خود را از طریق درگاه آنلاین انجام دهند.

· امکان پرداخت اقساطی تا اطلاع ثانویه مقدور نمیباشد.

زمان تحویل سفارشات و نحوه ارسال آن:

· مدت زمان تحویل کالای خریداری شده توسط مشتری، 1 الی 72 ساعت کاری بعد از پرداخت هزینه و قطعی شدن سفارش می باشد. این مدت زمان با توجه به محل تحویل محصول(تبریز و حومه یا سایر استان ها) متغیر می باشد.

· در آنیک دیوایس ارسال سفارشات توسط تیپاکس یا باربری و یا پست م انجام می گیرد.

·هزینه ارسال به صورت پس کرایه توسط مشتری هنگام دریافت محصول پرداخت میشود و به عهده مشتری است.

درخواست نمایندگی :

آنیک دیوایس جهت افزایش فروش به سراسر ایران در نظر دارد نمایندگی فروش اعطا نماید . جهت درخواست نمایندگی  کلیک کنید و فرم مربوطه را پر کنید .